با پیگیری های انجام شده توسط پزشکان کمپین نذر مهربانی و مشارکت داوطلبانه و خیرخواهانه پزشکان و خیّران، صبح امروز درمان معصومه دختر 26 ساله تبریزی که توسط خواستگارش مورد اسیدپاشی واقع شده بود آغاز شد. - از آنجایی که ضایعات برجای مانده از این حادثه بسیار شدید بوده و قطعا نیاز به ادامه روند درمان و انجام جراحی های مجدد خواهد داشت و البته این موضوع نیازمند هزینه های بسیار سنگینی خواهد بود.در همین راستا بر ...
منبع خبر: خبرگزاری دانشجو
دسته بندی خبر: پزشکی

با پیگیری های انجام شده توسط پزشکان کمپین نذر مهربانی و مشارکت داوطلبانه و خیرخواهانه پزشکان و خیّران، صبح امروز درمان «معصومه» دختر 26 ساله تبریزی که توسط خواستگارش مورد اسیدپاشی واقع شده بود آغاز شد.

- از آنجایی که ضایعات برجای مانده از این حادثه بسیار شدید بوده و قطعا نیاز به ادامه روند درمان و انجام جراحی های مجدد خواهد داشت و البته این موضوع نیازمند هزینه های بسیار سنگینی خواهد بود.

در همین راستا بر آن شدیم تا برگزاری کمپین نذرمهربانی برای تامین هزینه های جاری و جانبی درمان معصومه گامی موثر برداریم؛ مخاطبان فارس و خیرین می توانند برای کمک به بهبود وضعیت جسمانی (روحی و روانی) معصومه کمک های نقدی خود را به شماره کارت 5022.

2970.

000.

30184 به نام بنیاد خیریه وفاق سبز واریز کنند؛ مبالغ جمع شده تماما برای درمان و نیاز های حاشیه ای درمان معصومه هزینه می شود و روند آن را نیز طی گزارشی در خبرگزاری فارس منتشر خواهیم کرد.

لازم به ذکر است این تنها شماره کارت برای رسیدگی به مشکلات درمانی معصومه است و مردم مراقب شماره های دیگر که توسط برخی افراد سودجو در شبکه های مجازی در حال انتشار است باشند.

همچنین مخاطبان می توانند از طریق برقراری ارتباط با آی دی تلگرامی FARS_SALAMAT@ و شماره تلفن 02142082237 سوالات خود را در این زمینه مطرح کنند.


کلید واژه ها: معصومه - درمان - اسیدپاشی - هزینه - قربانی اسیدپاشی - مهربانی - خبرگزاری فارس - پزشکان - بنیاد خیریه - کمپین - خبرگزاری - فارس - تبریزی - مشکلات - قربانی - حادثه - منتشر - جراحی - امروز - حاشیه - تامین - بنیاد - مجازی - شبکه - نقدی - دختر - مردم - تلفن