سال 1393، رسانه های محلی استان هرمزگان نوشتند که از 10 سال قبل به این سو، مشکلات درمانی ساکنان جزیره هرمز که فقط در ظاهر به الماس خلیج فارس شهرت دارد، - به وضعیت نگران کننده ای رسیده است. سال 1394، رسانه های محلی استان هرمزگان هشدار دادند که با وجود حاد شدن وضعیت خدمات درمانی ضعیف و ناکافی در جزیره هرمز، سلامتی مردم این جزیره گرانبها به طور جدی در معرض خطر است.به گزارش سلامت نیوز، روزنامه اعتماد در ادامه نوشت: شنبه،
منبع خبر: سلامت نیوز
دسته بندی خبر: پزشکی

سال 1393، رسانه های محلی استان هرمزگان نوشتند که از 10 سال قبل به این سو، مشکلات درمانی ساکنان جزیره هرمز که فقط در ظاهر به الماس خلیج فارس شهرت دارد، - به وضعیت نگران کننده ای رسیده است.

سال 1394، رسانه های محلی استان هرمزگان هشدار دادند که با وجود حاد شدن وضعیت خدمات درمانی ضعیف و ناکافی در جزیره هرمز، سلامتی مردم این جزیره گرانبها به طور جدی در معرض خطر است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازسلامت نیوز، روزنامه اعتماد در ادامه نوشت: شنبه، 25 فروردین سال 1397 امام جمعه جزیره هرمز با مسوولان استانی و کشوری اتمام حجت کرد که اگر برای حل مشکلات بهداشت و درمان ساکنان جزیره هرمز چاره اندیشی سریع نشود، برخورد جدی تری در انتظار متولیان سلامت خواهد بود.

اما باز هم هفته ای خواهد گذشت و مقامات استانی با وعده های موقت، شعله خشم ساکنان هرمز را فرو می نشانند و امید می بندند که دغدغه مشکلات اقتصادی که از در و دیوار زندگی مردم بالا می رود، دوباره مردم را دچار فراموشی کرده و پیدا کردن راه حل برای پر کردن چاله های زندگی شان، باعث شود جای خالی خدمات درمانی مکفی و استاندارد را از یاد ببرند تا چند وقتی بگذرد و معتمد محل یا گردشگر یا یک فرد دلسوز ناآشنا با الفبای سیاست، دوباره به یاد جای خالی آمبولانس دریایی و اورژانس هوایی بیفتد و یک اعتراض رسانه ای دوباره، خواب و آرام مسو