توفان با سرعت 102 کیلومتر بر ساعت، بافق را درنوردید

کارشناس اداره کل هواشناسی یزد، سرعت وزش توفان گرد و خاک، عصر دوشنبه در شهر بافق را 102 کیلومتر بر ساعت اعلام کرد. - صادق جوادی دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین سرعت وزش توفان گرد و خاک در یزد 72 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.وی سرعت باد شدید در مهریز ، ابرکوه و نصرآباد تفت را به ترتیب 40، 50 و 61 کیلومتر بر ساعت اعلام و اظهار کرد: هم اکنون وزش باد در مناطق مختلف استان ادامه دارد.این کارشناس هواشناسی،
منبع خبر: ایرنا
دسته بندی خبر: اجتماعی

ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی یزد، سرعت وزش توفان گرد و خاک، عصر دوشنبه در شهر بافق را 102 کیلومتر بر ساعت اعلام کرد.

- صادق جوادی دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین سرعت وزش توفان گرد و خاک در یزد 72 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

وی سرعت باد شدید در مهریز ، ابرکوه و نصرآباد تفت را به ترتیب 40، 50 و 61 کیلومتر بر ساعت اعلام و اظهار کرد: هم اکنون وزش باد در مناطق مختلف استان ادامه دارد.

این کارشناس هواشناسی، بیشترین میزان بارندگی عصر دوشنبه را اسفندآباد ابرکوه با 6 میلیمتر اعلام و گفت: در صدرآبادتفت ، رباط پشت بادام ، مغستان اکبر و ندوشن هم به ترتیب پنج ، 2.

3 ، چهار و سه میلیمتر بارش گزارش شد.

جوادی از ادامه بارش ها طی امشب و فردا سه شنبه در برخی نقاط استان خبر داد و اظهار داشت: دمای هوا هم سه تا پنج هم کاهش می یابد.

توفان گرد و خاک و بادهای فصلی، همه ساله در اواخر و اوایل هر سال، دشت یزد - اردکان را در بر می گیرد.


کلید واژه ها: گرد و خاک - توفان - دوشنبه - هواشناسی - شنبه - ساعت - کارشناس - ابرکوه - استان - گزارش - ایرنا - جوادی - بافق - بارش - دمای هوا - خبرنگار - بارندگی - وزش باد - اردکان - ندوشن - میزان - مهریز - مناطق - اداره - صادق - کاهش


چاپ   ایمیل