نوراللهی: صدرنشینی پرسپولیس برای ما خیلی مهم بود

احمد نوراللهی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران، با بیان اینکه صدرنشینی پرسپولیس در دور مقدماتی برای ما خیلی مهم بود، گفت: امیدوارم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با الجزیره روبه رو شویم. - تهران- ایرنا- احمد نوراللهی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران، با بیان اینکه صدرنشینی پرسپولیس در دور مقدماتی برای ما خیلی مهم بود، گفت: امیدوارم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با الجزیره روبه رو شویم. ...
منبع خبر: ایرنا
دسته بندی خبر: ورزشی

«احمد نوراللهی» هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران، با بیان اینکه صدرنشینی پرسپولیس در دور مقدماتی برای ما خیلی مهم بود، گفت: امیدوارم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با الجزیره روبه رو شویم.

- تهران- ایرنا- احمد نوراللهی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران، با بیان اینکه صدرنشینی پرسپولیس در دور مقدماتی برای ما خیلی مهم بود، گفت: امیدوارم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با الجزیره روبه رو شویم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا؛ نوراللهی دوشنبه شب پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل السد قطر و صعود به عنوان صدرنشین گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا به مرحله یک هشتم نهایی، تصریح کرد: کسب پیروزی و صعود به عنوان صدرنشین برای ما خیلی مهم بود.

وی افزود: برای پرسپولیس فرقی نمی کند با کدام تیم روبه رو شود، اما اگر الجزیره امارات حریف پرسپولیس شود، می توانیم بازی برگشت را در ورزشگاه آزادی داشته باشیم که این مساله برای صعود مهم است.

نوراللهی با قدردانی از هواداران تیمش، اظهار کرد: از اینکه آنان شادمان ورزشگاه را ترک کردند، بسیار خوشحال هستم.

باید تلاش کنیم تا در مرحله بعدی نیز موجبات رضایت هواداران را فراهم کنیم.

وی در خصوص صحبت های سرمربی السد که معتقد بود تیمش بهتر از پرسپولیس بازی کرد، گفت: ما عملکرد بهتری داشتیم و خیلی زود به گل رسیدیم


چاپ   ایمیل