85 هزار مترمربع معابر روستایی دیر آسفالت شد

سرپرست بنیاد مسکن شهرستان دیر گفت: پارسال در راستای زیبا سازی روستاها 85 هزار مترمربع از معابر روستایی این شهرستان زیر سازی و آسفالت شد. - به گزارش ایرنا، آرمان جلایی روز دوشنبه در دیدار با امام جمعه دیر افزود: در زمان حاضر زیرسازی و آسفالت 13روستا با 100میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات نفت با 52 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست که تلاش می شود هفته دولت امسال به بهره برداری برسد.وی اظهار کرد: همچنین عملیات ...
منبع خبر: ایرنا
دسته بندی خبر: اقتصادی

سرپرست بنیاد مسکن شهرستان دیر گفت: پارسال در راستای زیبا سازی روستاها 85 هزار مترمربع از معابر روستایی این شهرستان زیر سازی و آسفالت شد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، آرمان جلایی روز دوشنبه در دیدار با امام جمعه دیر افزود: در زمان حاضر زیرسازی و آسفالت 13روستا با 100میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات نفت با 52 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست که تلاش می شود هفته دولت امسال به بهره برداری برسد.

وی اظهار کرد: همچنین عملیات اجرایی 68 واحد مسکونی با 45 درصد پیشرفت فیزیکی از جمله دیگر پروژه های در دست اجرا در شهرستان دیر است.

جلایی اضافه کرد: شهرستان دیر با پرداخت 309 فقره وام و تسهیلات بانکی و صدور 300 جلد سند اماکن روستایی و شهری از جمله شهرستانهای برتر استان در این بخش معرفی شده است.

امام جمعه دیر گفت: داشتن روحیه جهادی و انگیزه اخلاص از عامل های موفقیت هر مدیر اجرایی است.

حجت الاسلام سید علی حسینی افزود: تکریم ارباب رجوع و رضایت مندی مردم باید سر لوحه کار اجرایی قرار گیرد.


چاپ   ایمیل